O firmie

Marka Neome jest najnowszym i największym projektem (jak do tej pory) naszej firmy. Powstała w 2021 roku po niemal 2 latach przygotowań i badania rynku. E-commerce nie jest nam wcale obcy, działamy od lat również na innych platformach, jednak zdecydowaliśmy, że to już ten czas, kiedy jesteśmy gotowi przenieść się do własnego sklepu internetowego!

Mamy nadzieję, że jakością produktów oraz usług spełnimy Wasze wszystkie wymagania. Chcemy aby zakupy u nas były satysfakcjonujące i sprawiały, że będziecie do nas wracać.

Jesteśmy małą, ale prężnie rozwijającą się firmą. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Mamy nadzieję, że proces zakupu u nas sprawi, że będziesz czuł się zaopiekowany. Naszą zdecydowaną zaletą jest postawienie na wysoki poziom obsługi klienta, odpowiadamy na wiadomości nawet w ciągu godziny! W dni robocze możesz do nas również zadzwonić, udzielimy Ci wszystkich informacji i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. 

Jesteśmy bezpośrednim importerem wielu produktów, dlatego przodujemy w dostarczeniu wam nowinek ze świata beauty, smart home, elektronika użytkowa. 

Każdy nowy produkt zanim trafi do naszego sklepu jest poddawany analizie i testowany, aby mieć pewność, że niczego w nim nie zabrakło i odpowiada zapotrzebowaniom rynku. 

To początek nowej, obiecującej ścieżki! Razem zostawmy na niej ślad :)

 

Zespół Neome