Zgrzewarka próżniowa do folii pakowarka NEOME + FOLIA GRATIS

Zgrzewarka próżniowa do folii pakowarka próżniowa Z WAGĄ marki NEOME +zestaw folii GRATIS!!

⭐NOWOŚĆ⭐ ZGRZEWARKA DO FOLII Z WAGĄ - to bardzo intuicyjne i wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu warzywa, owoce, mięsa, ryby wędliny czy nabiał zachowają świeżość przez długi czas. Żywność zapakowana próżniowo nie jest narażona na zaatakowanie przez bakterię czy pleśń, o wiele dłużej zachowuje swój smak, nie będzie przechodziła zapachami z innymi produktami z lodówki.

Urządzenie posiada wbudowaną wagę z funkcją tarowania

⭐ Urządzenie ma wyjątkowo prostą obsługę oraz instrukcję obsługi w j. polskim

 • Dostępność: Jest Jest  (100 szt.)
 • Czas realizacji: 1 dzień roboczy
 • Cena netto: 232,51 zł 299,99 zł 285,99 zł
 • szt.
 
Zgrzewarka próżniowa folii pakowarka NEOME +FOLIA

Zgrzewarka próżniowa do folii pakowarka próżniowa Z WAGĄ marki NEOME +zestaw folii GRATIS!!

⭐NOWOŚĆ⭐ ZGRZEWARKA DO FOLII Z WAGĄ - to bardzo intuicyjne i wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu warzywa, owoce, mięsa, ryby wędliny czy nabiał zachowają świeżość przez długi czas. Żywność zapakowana próżniowo nie jest narażona na zaatakowanie przez bakterię czy pleśń. Ponadto próżniowo zapakowana żywność o wiele dłużej zachowuje swój smak, nie będzie przechodziła zapachami z innymi produktamiznajdującymi się w lodówce.

⭐ Dzięki temu, że urządzenie posiada wbudowaną wagę, przed zapakowaniem żywności w specjalną folię możemy ją poporcjować. Jest to niezwykle poręczne, gdyż można podzielić zapasy na dokładnie odważone porcje gotowe do użycia.

⭐ Wyjątkowo prosta obsługa zgrzewarki do folii sprawia, że nie potrzeba specjalnych umiejętności, aby ją użytkować. W zestawie dołączona jest instrukcja obsługi w j. polskim, aby jeszcze bardziej ułatwić użytkowanie.

Zgrzewarka próżniowa folii pakowarka NEOME +FOLIA Liczba zgrzewów 1

✔️ WIELOFUNKCYJNOŚĆ

Zgrzewarka próżniowa NEOME posiada wiele przydatnych funkcji, które ułatwią użytkowanie oraz sprawią, że pakowanie żywności będzie łatwiejsze i przyjemniejsze. Posiadane funkcje to między innymi:

✔️ważenie z tarowaniem,

✔️przycisk pakowania suchej oraz mokrej żywności,

✔️uszczelnianie,

✔️ustawienia prędkości,

✔️tryb marynowania

✔️tryb uszczelniania butelek.

W urządzeniu znajduje się również dysza próżniowa, która usuwa powietrze z worków. Sprawdzi się do zgrzewania foliowych opakowań, takich jak saszetki, folie z rolki czy woreczki, a nawet koszulki do dokumentów.

Zgrzewarka próżniowa folii pakowarka NEOME +FOLIA Podciśnienie 80 bar

✔️KOMPAKTOWE ROZMIARY

Dzięki temu, że zgrzewarka próżniowa NEOME posiada niewielkie rozmiary jest łatwa w przenoszeniu oraz nie zajmuje dużo miejsca. Nieużywane urządzenie bez problemu zmieści się w domowej szafce kuchennej czy schowku.

Do zestawu dołączamy gratisowo rolkę folii oraz 5 woreczków (o łącznej długości 1 rolki folii). Wśród nich znajdują się różne wielkości oraz grubości, które dostosować można do pakowanego pożywienia.

Zgrzewarka próżniowa folii pakowarka NEOME +FOLIA Marka NEOME

✔️ IDEALNA W PODRÓŻ

Nasza pakowarka próżniowa posiada port zasilania 12V, dzięki czemu można podłączyć je nawet w samochodzie.

Wystarczy że posiadasz przewód łączący port z zapalniczką samochodową. Jeżeli tak, możesz podłączyć jeden koniec przewodu zasilania do zapalniczki, a drugi do gniazda w urządzeniu. Ponadto opakowanie zgrzewarki posiada wygodną rączkę, która ułatwi jej przenoszenie w dowolne miejsce.

Kompatybilność zgrzewarki z autem jest niezwykle przydatna w dalszych podróżach, gdzie musimy zadbać o duże zapasy. Idealna jako element wyposażenia campera lub przyczepy kempingowej.

Zgrzewarka próżniowa folii pakowarka NEOME +FOLIA Cechy dodatkowe Ważenie, Tarowanie, Próżniowe Korkowanie Butelek, Marynowanie

⭐ Skrócona instrukcja użytkowania (przed użyciem należy się zapoznać z instrukcją obsługi dołączoną do zestawu):

1. Umieść żywność w woreczku przeznaczonym do pakowania próżniowego, upewnij się, że górny brzeg folii jest suchy, bez resztek jedzenia i bez zmarszczeń, górny róg umieść w kanale próżniowym zgrzewarki.

2. Zamknij zgrzewarkę i docisnąć po obu stronach aż usłyszysz kliknięcie.

3. Wybierz przycisk VAC&SEAL, jeżeli chcesz użyć funkcji pakowania próżniowego i zgrzewania (zapoznaj się z instrukcją, aby poznać wszystkie funkcje pakowarki).

4. Poczekaj aż proces pakowania się zakończy, otwórz zgrzewarkę naciskając przyciski PUSH po obu stronach zgrzewarki i wyjmij zapakowaną żywność. I GOTOWE!

Pamiętaj aby między każdym pakowaniem zrobić 1 minutową przerwę dla wystudzenia sprzętu.

Zgrzewarka próżniowa folii pakowarka NEOME +FOLIA Model NEO8761

✔️SPECYFIKACJA

Temperatura robocza: 0-40 stopni;

Napięcie: 100-120 / 220-240V;

Moc: 120W;

Poziom próżni: -80kPa;

Limit wagi: 2 kg;

Przyrosty: max 1g;

Jednostki do wyboru: g/kg/oz/lb;

Wymiary (szer/dł/wys): 36,5/15/8cm;

Waga: 1,6kg;

Waga w opakowaniu: 3,4kg.

 

 

Zgrzewarka próżniowa folii pakowarka NEOME +FOLIA Kod producenta NEO8761

⭐ FUNKCJA PRÓŻNIOWEGO ZAMYKANIA BUTELEK

Do zestawu dołączony został korek próżniowy, który pozwala na hermetyczne zamknięcie otwartej wcześniej butelki. Można użyć go do zamknięcia otwartego wina, które szybko traci swój smak. Funkcja ta rewelacyjnie sprawdzi się również w przypadku świeżych soków oraz innych płynnych produktów używanych sporadycznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zgrzewarka próżniowa folii pakowarka NEOME +FOLIA Materiał metal tworzywo sztuczne

⭐ FUNKCJA MARYNOWANIA PRÓŻNIOWEGO

Funkcja jest idealna do przygotowywania marynowanych mięs i warzyw. Pozwala ona w krótkim czasie uzyskać rewelacyjne efekty wielogodzinnego marynowania. W momencie wysysania powietrza z pojemnika mięso lub inne produkty wchłaniają wszystkie zawarte w pojemniku przyprawy znacznie szybciej i lepiej, a ich walory smakowe stają się intensywniejsze.

Pozwala w krótkim czasie uzyskać efekt wielogodzinnego marynowania metodą tradycyjną. Ponadto tak przygotowany produkt będzie dużej zdatny do spożycia.

Zgrzewarka próżniowa folii pakowarka NEOME +FOLIA

⭐ MARYNOWANIE PRÓŻNIOWE W POJEMNIKACH

Użyj dołączonego do zestawu wężyka i hermetycznie zamknij potrawy w pojemnikach próżniowych. Pojemniki dostosowane do marynowania próżniowego posiadają uszczelki, oraz zawór ciśnieniowy, dzięki któremu możemy wyrównać ciśnienie w pudełku. Wiele z pudełek używanych w waszej kuchni ma takie otwory.

Zgrzewarka próżniowa folii pakowarka NEOME +FOLIA Wysokość produktu 8 cm

✔️PAKOWARKA POSIADA WAGĘ Z FUNKCJĄ TAROWANIA

PAKOWARKA PRÓŻNIOWA NEOME posiada wbudowaną wagę, która pozwoli na zważenie żywności i ułatwi jej porcjowanie.

Aby zamontować platformę, na której ważyć będziemy pożywienie należy obrócić ją zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Jeśli chcemy ją wymontować należy zrobić to przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

Funkcja tarowania jest niezwykle przydatna jeżeli chcesz zważyć produkty w pojemnikach. Możemy zważyć produkty spożywcze bez bezpośredniego kontaktu z platformą wagi. Pozwoli to uzyskać dokładną wagę jedzenia umieszczonego w pojemniku. Aby skorzystać z funkcji należy umieścić pojemnik bez jedzenia na platformie wagi, nacisnąć przycisk TARE a następnie delikatnie umieścić pożywienie w pojemniku.

Zgrzewarka próżniowa folii pakowarka NEOME +FOLIA Model NEO8761

✔️FUNKCJA PAKOWANIA MOKREJ ORAZ SUCHEJ ŻYWNOŚCI

Zgrzewarka posiada funkcję pakowania żywności w różnych stanach skupienia.

Aby rozpocząć działania z tym związane należy przycisnąć guzik z napisem FOOD. Urządzenie gotowe jest do pakowania produktów suchych po naciśnięciu DRY FOOD, mokrych zaś po MOIST FOOD.

Zgrzewarka próżniowa folii pakowarka NEOME +FOLIA Maksymalna szerokość zgrzewu 30 cm

✔️FUNKCJA USTAWIENIA WYBRANEJ PRĘDKOŚCI

Opcja ta przydaje się podczas pakowania delikatnej żywności. Aby mieć większą kontrolę nad procesem, należy przycisnąć guzik GENTLE SPEED. Jeśli zechcesz zatrzymać proces naciśnij przycisk SEAL.

Zgrzewarka próżniowa folii pakowarka NEOME +FOLIA Załączone wyposażenie 5 x worki próżniowe, 1 Rolka worków Próżniowych GRATIS Korek do Butelek, Przewód, Waga, Wąż Próżniowy, Nożyk

✔️NOŻYK W ZESTAWIE

W komplecie ze zgrzewarką dołączony jest nożyk do odcinania folii. Nóż znajduje się w tylnej części urządzenia. Po skończonym użytkowaniu należy umieścić nożyk w dedykowanym miejscu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zgrzewarka próżniowa folii pakowarka NEOME +FOLIA Moc 120 W

✔️WYTRZYMAŁE MATERIAŁY

Zgrzewarka jest wykonana ze stali szlachetnej oraz wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest łatwa w utrzymaniu czystości.

 

 

 

 

 

Zgrzewarka próżniowa do folii NEOME to wielofunkcyjne urządzenie, które przyda się w każdym domu czy przydomowym warsztacie.

Sprawdzi się do zgrzewania foliowych opakowań, takich jak saszetki, folie z rolki czy woreczki, a nawet koszulki do dokumentów.

Może być stosowana przy większości materiałów, które łączą się pod wpływem temperatury (np. do folii wykonanych z PE, PP, PVC).

Zgrzewarka zajmuje mało miejsca, dzięki czemu można łatwo ją schować, kiedy jest nieużywana.

Wyjątkowo prosta obsługa zgrzewarki do folii sprawia, że nie potrzeba specjalnych umiejętności, aby ją użytkować.

Czas zgrzewania należy dostosować do grubości folii oraz materiału z jakiego została wykonana.

Osoby, które nie mają dużego doświadczenia w obsłudze takiego urządzenia powinny rozpocząć zgrzewanie od najniższej wartości, a następnie w razie potrzeby wydłużać czas potrzebny na zgrzewanie.

Zgrzewarka do folii możne zostać wykorzystana w domu do ponownego zamykania otwartych produktów spożywczych, a także do porządkowania małych elementów, które mogłyby się zgubić. Mocny i dokładny zgrzew oraz wyjątkowo prostą obsługę doceni każdy użytkownik.

Zgrzewarka próżniowa folii pakowarka NEOME +FOLIA EAN 0698142042998

⭐ ŻYWNOŚĆ ZAPAKOWANA PRÓŻNIOWA JEST DŁUŻEJ ŚWIEŻA

PONIŻEJ KILKA PRZYKŁADÓW:

Mięso: normalnie: 2-3 dni, zapakowane próżniowo 8-9 dni

Owoce morza: normalnie: 1-2 dni, zapakowane próżniowo: 4-5 dni

Usmażone mięso: normalnie: 4-5 dni, zapakowane próżniowo: 10-11 dni

Podane wartości dotyczą jedzenia przechowywanego w lodówce, pod warunkiem, że w momencie pakowania żywność była świeża. Nie należy pakować żywności, która już nie jest świeża.

Zgrzewarka próżniowa folii pakowarka NEOME +FOLIA Szerokość produktu 36.5 cm

⭐ ZESTAW ZAWIERA

 • zgrzewarka próżniowa NEOME
 • platforma wagi
 • przewód zasilający
 • wąż
 • korek do butelek
 • nożyk
 • worki do przechowywania próżniowego x5
 • rolka z folią x1